×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 932

Πρώτη νίκη (1-2) μέσα στην Πάρο με ανατροπή για τον Πανσιφναϊκό – Πλούσιο φωτορεπορτάζ - βίντεο

02 Νοεμβρίου 2013 17:49

Την πρώτη του νίκη και μάλιστα εκτός έδρας –μέσα στην Πάρο- πήρε σήμερα η ομάδα του Πανσιφναϊκού για την 4η αγωνιστική του ποδοσφαιρικού πρωταθλήματος Κυκλάδων.

Στο παιχνίδι που διεξήχθη σήμερα το μεσημέρι στο δημοτικό Στάδιο Παροικιάς επικράτησε με 2-1 του ΑΟ Πάρου. Το σκορ άνοιξε ο για τον ΑΟ Πάρου ο Στέλιος Αρκουλής στο 24'. Με τη λήξη του ημιχρόνου (44') ο Νίκος Ζουμής ισοφάρισε για τους φιλοξενούμενους. Την πρώτη νίκη για τον Πανσιφναϊκό χάρισε στο 71' ο Αντώνης Ατσόνιος.