Ολυμπιακός - Τσουκαρίτσκι 3-1: Σαρωτικός για ένα ημίχρονο, δέχθηκε γκολ στο τέλος του αγώνα

Σκορ που του επιτρέπει να ελπίζει σε πρόκριση πέτυχε ο Ολυμπιακός στο «Καραϊσκάκης» απέναντι στην Τσουκαρίτσκι

Το πρώτο ημίχρονο ήταν ιδανικό για τον Ολυμπιακό, ο οποίος είχε δύο γκολ, ένα ακυρωμένο και ένα δοκάρι στο πρώτο 15λεπτο του αγώνα. Το τρίτο γκολ ήρθε στην τέλος του πρώτου 45λέπτου, για να πάει στα αποδυτήρια με ένα εντυπωσιακό 3-0. Δύο γκολ ο Ελ Κααμπί και ένα ο Φορτούνης για τους Πειραιώτες.

Και ενώ φαινόταν ότι ο Ολυμπιακός θα φύγει με ένα «σίγουρο» σκορ η Τσουκαρίτσκι μείωσε σε 3-1 στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Ειδησεογραφικός, Ενημερωτικός, Ιστότοπος με σεβασμό στην αμερόληπτη ευρεία παρουσίαση των γεγονότων. Έγκυρη και έγκαιρη καθημερινή ενημέρωση!