Πλήρες ψηφοδέλτιο του δημοτικού συνδυασμού «Πάρος, Επιμένουμε στην Πράξη». Όλα τα ονόματα των υποψηφίων

09 Μάιος 2019 21:30

Ανακοινώθηκε ενόψει των δημοτικών εκλογών της 26ης Μαϊου, το πλήρες ψηφοδέλτιο της δημοτικής παράταξης «Πάρος, Επιμένουμε στην Πράξη» με επικεφαλής και υποψήφιο Δήμαρχο τον κ. Μάρκο Κωβαίο.

Τα ονόματα των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων είναι τα εξής:

Υποψήφιος Δήμαρχος
Κωβαίος Μάρκος

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1) ΑΛΙΦΙΕΡΗ ΜΑΡΟΥΣΩ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) ΑΝΤΙΠΑΡΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

3) ΑΡΓΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

4) ΑΡΜΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ (ΜΑΓΚΥ) ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5) ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗ – ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6) ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7) ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8) ΔΑΦΕΡΕΡΑ – ΚΑΛΛΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

9) ΔΕΥΤΕΡΙΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10) ΔΡΑΚΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11) ΚΑΠΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

12) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13) ΚΕΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

14) ΚΟΥΤΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15) ΛΕΟΝΤΗΣ ΜΙΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16) ΜΑΖΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ

17) ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΒΑΤΙΣΤΑ

18) ΜΑΛΙΝΔΡΕΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19) ΜΑΝΩΛΑΚΗ – ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ

20) ΜΠΑΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

21) ΜΠΟΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

22) ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ – ΜΟΣΤΡΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

23) ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

24) ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

25) ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ – ΤΟΥΡΤΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

26) ΠΕΠΠΑ – ΦΟΙΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

28) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

29) ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

30) ΡΟΔΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

31) ΡΟΥΣΣΟΣ ΒΑΤΙΣΤΑΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

32) ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

33) ΣΑΜΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

34) ΣΑΡΡΗ – ΠΑΠΑΚΥΡΙΛΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

35) ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

36) ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

37) ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΟΛΥΣΤΡΟΦΟΣ) ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

38) ΤΣΟΥΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

39) ΧΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

40) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

41) WILL – STERR BETTINA ΤΟΥ HERMANN

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Πάρου

42) ΑΚΑΛΕΣΤΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

43) ΓΑΒΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

44) ΚΟΝΤΕ ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

45) ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

46) ΜΠΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

47) ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

48) ΡΟΠΑΪΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

49) ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

50) ΣΚΙΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

51) ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

52) ΤΣΑΝΤΑΝΗΣ ΔΙΑΜΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Νάουσας

53) ΑΙΓΙΝΗΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

54) ΑΛΙΦΙΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

55) ΔΙΑΒΟΛΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

56) ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

57) ΜΑΛΑΜΟΥ ΙΩΝΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

58) ΜΠΑΦΙΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

59) ΜΠΑΦΙΤΗ ΛΟΥΚΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

60) ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

61) ΣΚΟΡΔΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ

62) ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

63)ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αρχιλόχου

64) ΖΟΥΜΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

65) ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

66) ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

67) ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΤΖΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

68) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

69) ΣΑΜΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

70) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΟΜΕΝΕΓΟΥ

71) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΟΜΕΝΕΓΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αγκαιριάς

72) ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

73) ΛΟΥΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

74) ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

75) ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

76) ΣΚΙΑΔΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

77) ΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Μάρπησσας

78) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

79) ΓΕΜΕΛΙΑΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

80) ΓΕΜΕΛΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

81) ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

82) ΠΑΡΛΙΩΝΑ – ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

83) ΠΟΥΛΙΟΥ – ΑΡΙΑΝΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

84) ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

85) ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΜΠΕΤΩ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Λευκών

86) ΓΕΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

87) ΚΑΠΑΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

88) ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

89) ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

90) ΛΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

91) ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

92) ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

93) ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κώστου

94) ΖΟΥΜΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

95) ΛΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

96) ΜΠΑΛΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

97) ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

98) ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

99) ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Ειδησεογραφικός, Ενημερωτικός, Ιστότοπος με σεβασμό στην αμερόληπτη ευρεία παρουσίαση των γεγονότων. Έγκυρη και έγκαιρη καθημερινή ενημέρωση!

 

Διαγωνισμός

athanasoulis 265 280